Malíři pokojů - malování na klíč Plzeň

Potřebujete malování pokoje, celého bytu, domu, kanceláře, hotelu, výrobní haly, skladu nebo jiného prostoru? Obraťte se na nás! Naši malíři dokáží precizně provést kompletní malířské práce včetně všech potřebných příprav a úklidu po malování a to nejen pro oblast Plzeň a okolí.

Jestli chcete pouze obnovit čistotu zdí, barvou navodit vhodnou atmosféru nebo jestli potřebujete malířské práce na opravu stěn po vytopení a jiných škodách, rádi Vám pomůžeme. Starou a poničenou malbu doporučujeme zcela oškrábat a případně provést nové štukové omítky. Tak dosáhnete dlouhotrvajícího hezkého vzhledu vašich stěn a stropů.

od 15 Kč za m2

Obraťte se na nás, nechte si ZDARMA nezávazně připravit nabídku a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům!

Chceme, aby Váš interiér po našem odchodu byl vždy čistý a moderní. Držíme proto krok se současnými trendy a nabízíme tak tradiční i netradiční metody realizace interiérů.

Dekorativní malby

Benátské štuky, imitace betonového pohledu, imitace koroze a další dekorativní malby.

Více informací

Tapetování

Papírové fototapety různých motivů do pokojů i kanceláří, moderní i luxusní vinylové a vliesové tapety.

Více informací

Malování na klíč

Kompletní malířské práce pokojů i kanceláří od stěhování, přípravy zdí, malování až po úklid.

Více informací

Co je součástí kompletního malování na klíč?

  • Přesný příchod dle smluveného termínu
  • Sestěhování nábytku
  • Zakrytí a olepení
  • Lokální opravy omítek, sádrování, tmelení
  • Dokončovací práce - malby
  • Sestěhování nábytku zpět
  • Úklid po malování
Chci nezávaznou kalkulaci malování

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.


Kdy jste naposledy malovali obývací pokoj, dětský pokoj či ložnici, ve které spíte? Z hygienického hlediska doporučujeme provádět kompletní malování interiérů každé 3-4 roky. Je to již mnohem déle co Vaše zdi dostaly nový kabát? Pamatujte na své zdraví a vyčistěte Vaše stěny od alergenů a bakterií.

I když se malování může zdát jako jednoduchý proces, je spousta pravidel, která by se měla dodržet pro docílení touženého efektu. Každé malování pokojů se liší z hlediska kvality povrchu stěn a stropů, zvolených barev, účelu místnosti, světla a rozmístění oken v místnosti.

Chcete dosáhnout skvělého výsledku, který Váš interiér zcela oživí a dodají mu svěží vzhled? Spolehněte se tak na profesionální malíře, kteří provádí malování na klíč, které je v dnešní době hojně rozšířené a oblíbené. Co takové malování na klíč od našich malířů obsahuje?

Příprava místnosti

Než se pustíme do malování, je zapotřebí buďto zcela vystěhovat nábytek, ale ve většině případů stačí sestěhovat nábytek do středu pokojů nebo alespoň dostatečně od malovaných stěn. Sestěhovaný nábytek dále zakryjeme malířskou folií včetně podlah. Na zakrytí citlivých podlah k poškození barvou či poškrábání případnými schůdky, používáme malířskou tkaninu, která je zcela nepropustná a odolná vůči protrhnutí. Pomocí malířské pásky olepíme zárubně dveří, vypínače, podlahové lišty a malířskou lepicí pásku využijeme i při zakrytí oken a radiátorů. Důkladné zakrytí je velmi důležité, protože dnešní barvy jsou omyvatelné a otěruvzdorné a tak by se znečištěný povrch obtížně čistil.

Příprava stěn před malováním

Jak již bylo na začátku popisováno, malování interiérů může být snadným procesem, ale každé fázi malování je zapotřebí věnovat zvláštní pozornost. Příprava stěn před malováním je jedna z nejdůležitějších fází a je zapotřebí ji věnovat maximální pozornost. Od kvality provedené přípravy se poté odvíjí celý proces malování pokojů a následně i celkový výsledek a dojem.

Stěny nejprve zbavíme všech nečistot vysáním či ometením smetáčkem a prach otřeme vlhkými hadry. Dále přijde na řadu odstranění již nepotřebných skob a háčků, vyspravení děr, prasklin a jiných vad stěn a stropů. V případě znečištěných stěn nikotinem, vody či rzí, provádíme hlubší opravy a přípravy stěn pro malování. Využíváme speciálních přípravků k tomu určených.

Penetrace jako součást malování interiérů

Pokud jsou stěny vyspravené a očištěné, v závislosti na povrchu a struktuře stěn provádíme ještě penetraci před samotným malováním. Například u sádrokartonových stěn tím docílíme vyšší přilnavosti malby na povrch stěny či stropu.

Malování stěn v interiéru

Po důkladné přípravě přichází na řadu samotné malování. K malování interiérů používáme pouze kvalitní barvy s přihlédnutím na dané místnosti. Pokud byste toužili po implementaci barevných odstínů namísto klasické bílé výmalby, na základě dlouholetých zkušeností Vám doporučíme vhodný výběr a kombinaci barev do jednotlivých místností. Zkombinujte vhodně bílou s dalšími barvami pro navození správné atmosféry do patřičných místností. Součástí malování jsou minimálně dvě vrstvy malby pro dokonalé zakrytí a jednotnou barvu bez šmouh.

Úklid po malování

Finální fází kompletního malování interiérů na klíč je, že si naši malíři po sobě řádně uklidí. Zůstanou po nás pouze čisté, svěží a zářivé stěny.
Leč se může zdát, že je malování interiérů snadným procesem, obraťte se na nás a naši profesionální malíři dodají Vašim stěnám nový vzhled a hygienickou čistotu, kterou ocení nejen alergici.

 

Chci kalkulaci malování

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti