Stavba základové desky

Stavba základové desky je odbornou stavební činností, která má pevně stanovená pravidla a je zapotřebí je dodržet pro vyhnutí se starostem s následnou výstavbou rodinného domu. Bez potřebných zkušeností se do stavby základové desky svépomocí nepouštějte.

Základová deska je prvním a velmi důležitým stavebním prvkem celé stavby. Neriskujte a objednejte si stavební firmu, která má s výstavbou základových desek zkušenosti a dá tak vašemu novému bydlení potřebné kvalitní základy.
Spolehněte se na profesionální přístup podtržený zkušenostmi během výstavby rodinných domů. Součástí každé stavby základové desky od nás je bezplatná konzultace i kalkulace.

Realizace základové desky

Stavbu základové desky zrealizujeme od prvotního rozpočtu, naplánování dodávek materiálu i všech souvisejících prací a činností až po samotnou realizaci výstavby dle Vámi dodané výkresové dokumentace.

Co je součástí?

 • vypracování cenové nabídky
 • konzultace stavby
 • smlouva o dílo
 • vytyčení a zaměření stavby
 • realizace díla
 • úklid staveniště
 • předání stavby

Jak vypadá stavba základové desky na klíč v bodech?

Nejprve zkontrolujeme realizační dokumentaci včetně statického posouzení budoucí stavby umístěné na základové desce.

Dále provedeme a zajistíme:

 1. geodetické vytyčení základů
 2. zemní práce
 3. uložení drenáží a zemnění
 4. pokládku rozvodů kanalizace a prostupů technických sítí
 5. dopravu potřebného materiálu

Nakonec provedeme výstavbu základových pasů, zhutnění podkladu, vyztužení kari sítěmi včetně finální betonáže základové desky.

Jsme tu pro Vás také v případě zajištění kompletní výstavby rodinného domu na klíč.

Kromě stavby základové desky rodinného domu Vám také pomůžeme v těchto oblastech:

­ Jste uprostřed výstavby základové desky a nejste spokojeni?

Pokud jste již využili jiné řemeslníky, se kterými nejste během stavby základové desky rodinného domu spokojeni, nikdy není pozdě na změnu. Obraťte se na nás jako naši mnozí klienti a rádi Vám pomůžeme s opravou k Vaší naprosté spokojenosti. V dalším případě můžeme být jako stavební dozor a dohlížet tak na dodržované postupy nejen během výstavby rodinných domů.

 
Nezávazně poptat

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti