Rodinné domy na klíč

Zajišťujeme výstavbu rodinných domků, domů i luxusních vil. Vytvoříme vám buďto celkovou projektovou dokumentaci, podle které provedeme výstavbu, případně domy stavíme dle dodaných podkladů. Výstavbu rodinných domů zajišťujeme na klíč jako kompletní stavební servis.

My postavíme dům, vy domov.

Výstavba domů na klíč

Luxusní rodinný důmVýstavbu rodinného domu můžete provádět svépomocí. Je však důležité si uvědomit nejen odbornou, ale také koordinační náročnost vyžadovanou během jednotlivých prací. V dnešním uspěchaném světě se proto mnoho lidí obrací na stavební firmy zajišťující výstavbu rodinných domů na klíč.

Jako stabilní a zkušená stavební firma složená z českých odborníků vám vytvoříme nové bydlení rychle a bez starostí. Po společné konzultaci rodinný dům navrhneme, zajistíme pomoc s financováním a celou výstavbu zrealizujeme.

Hlavní fáze výstavby domu, které zajišťujeme:

  • stavba střechy včetně položení střešní krytiny
  • instalace oken a dveří
  • omítky
  • pokládka podlah i montáž sádrokartonů

Samozřejmostí jsou ostatní interiérové stavební práce pro dokončení vašeho vysněného domova.

Postaráme se o všechny činnosti, které s výstavbou domu souvisí. Jsme schopni zajistit, aby jednotlivé práce na sebe plynule navazovaly, což výrazně zkrátí dobu výstavby. Všechny jednotlivé kroky spolu budeme předem a průběžně konzultovat tak, abyste byli v konečné fázi plně spokojeni.

Typové projekty rodinných domů

Chcete ušetřit a vybrat si prověřený typ rodinného domu? Vyberte si z katalogu rodinných domů od společnosti GSERVIS nebo EUROLINE a my zajistíme jeho výstavbu.
Nezávazně poptat

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

 

Naši spokojení klienti