Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny provádíme odborně ve všech typech staveb, ať už bydlíte v bytě panelákového domu, zděné vile nebo v rodinném domku ze dřeva. Každá stavba má odlišná specifika a k rekonstrukci vždy přistupujeme individuálně. Během přestavby koupelny Vám také pomůžeme se všemi přípravnými pracemi – od návrhu designu s vizualizací až po výběr materiálů.

Provádíme rekonstrukce koupelny na klíč. U každé rekonstrukce je součástí bezplatné zaměření i konzultace, kdy navrhneme optimální řešení s ohledem na Vaše přání i finanční možnosti. Dále zajistíme 3D návrhy realizace dle Vašich představ, pomůžeme Vám s výběrem vhodných obkladů a dlažeb i sanitárního vybavení koupelen, provedeme veškeré odborné činnosti od bouracích prací až po práce úklidové. Ať už máte koupelnu malou či velkou, obraťte se na nás a proměňte tak tento prostor v příjemné místo klidu a odpočinku.

Cena rekonstrukce koupelny

Stanovit cenu za rekonstrukci koupelny bez osobní prohlídky, zaměření a konzultace potřeb, by bylo z naší strany nezodpovědné. Jak jsme již zmínili, každá rekonstrukce koupelny je unikátní a vždy záleží na Vaší představě o rozsahu přestavby, použitých obkladech a dlažbě včetně koupelnového vybavení. Neuvádíme zde proto konkrétní cenu za rekonstrukci koupelny dle standardů. Chceme být fér - řekněte si co chcete a my Vám řekneme, kolik to bude stát. Bez standardů, bez příplatků.


V oblasti rekonstrukce koupelen jsme dokázali nasbírat mnoho zkušeností z realizovaných zakázek. Díky tomu jsme schopni zajistit všechny druhy prací při rekonstrukcích, postaráme se o vše a zajistíme, aby veškeré rekonstrukční činnosti na sebe plynule navazovaly. Díky tomu se doba rekonstrukce výrazně zkrátí.

Kromě rekonstrukce koupelny Vám pomůžeme v těchto oblastech:

­ Jste uprostřed rekonstrukce a nejste spokojeni?

Pokud jste již využili jiné řemeslníky, se kterými nejste během rekonstrukce spokojeni, nikdy není pozdě na změnu. Obraťte se na nás jako naši mnozí klienti a rádi Vám pomůžeme s opravou k Vaší naprosté spokojenosti. V dalším případě můžeme být jako stavební dozor a dohlížet tak na dodržované postupy nejen během rekonstrukce koupelny.

 
Nezávazně poptat rekonstrukci

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti