Rekonstrukce bytů a bytových jader

I starší byty v panelových domech mohou být rekonstruovány na moderní a plně komfortní bydlení. Největší slabinou bytů v panelových domech jsou paneláková jádra.  Ta už nevyhovují moderním trendům z několika důvodů – hygienických, estetických, komfortních i bezpečnostních.

Investice do rekonstrukce panelového jádra znamená investici do zvýšení komfortu bydlení.

Maximální snaha vyhovět vašim potřebám

Rekonstrukce bytového jádra je odbornou stavební činností, která má svá jasně stanovená pravidla, která je zapotřebí dodržovat. Zároveň se při rekonstrukcích snažíme maximálním způsobem vyjít vstříc zákazníkům, jejich potřebám a požadavkům, pokud je to vzhledem k dispozicím bytu a statickému zatížení domu možné.

Rekonstrukce bytu na klíč

Postaráme se o všechny činnosti, které s rekonstrukcí bytu souvisí – od bouracích prací, přes odborné zednické, instalatérské a elektrikářské činnosti až po finální dokončení jádra. Jsme schopni zajistit, aby jednotlivé práce na sebe plynule navazovaly, což výrazně zkrátí dobu rekonstrukce. Připravíme vám grafický návrh, abyste si dokázali lépe představit, jak bude vaše jádro vypadat po rekonstrukci. Kromě rekonstrukce bytového jádra vám pomůžeme v těchto oblastech:

Cena rekonstrukce bytu?

Konečnou cenu rekonstrukce bytového jádra ovlivňuje hned několik faktorů – stav starého jádra, druh jádra, typ rekonstrukce a přání zákazníka. Nikdy tedy nelze předem říci, kolik rekonstrukce stojí. Po detailním prohlédnutí vašeho jádra a zjištění vašich požadavků vám připravíme individuální cenovou nabídku přímo na míru pro váš byt.

Nezávazná kalkulace rekonstrukce

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Proměna interiéru bytu i bez rekonstrukce

Připadá vám, že současný vzhled místností ve vašem interiéru už není tak půvabný, jako býval? Přijdou vám některé místnosti „okoukané“ a fádní? Přemýšlíte o rekonstrukci a změně? Ztráta elegance je u více frekventovaných místností v domech a bytech běžný jev. Abyste změnili jejich vzhled, nemusíte do rekonstrukce investovat statisíce. Levnější variantou proměny interiéru můžou být malířské práci v kombinaci s tapetováním.

Malování s tapetami promění místnost k nepoznání

I když v dané místnosti zůstane stejný nábytek, stejná podlaha a stejné vybavení, malováním se zcela změní její design. Stačí jen změnit barvu a zcela změníte koncept místnosti. Pokud budete chtít, můžete po malování pokojů i lehce přeskupit nábytek, aby změna byla ještě větší, ale to je zcela na vás. Stačí jen správně vybrat barvu, která bude ladit s vybavením. Barvy mohou být i v kontrastu s vybavením, ale zde záleží na druhu nábytku a podlahy. Naši malíři pokojů vám odborně poradí s výběrem barev a jejich kombinacemi. Navíc provádíme i tapetování, které moderně podtrhuje vzhled interiérů. Vyberte si tak z našich vzorníků vliesových, vinylových i papírových tapet a fototapet.

Záruka dokonale odvedené práce

Aby výsledek rekonstrukce bytu a bytového jádra byl skvělý, je zapotřebí precizní zpracování všech dílčích prací a jejich hladké navazování. Díky týmu odborníků jsme tak schopni poskytnout profesionální práce ve všech oblastech rekonstrukcí. Navíc je k dokonalému výsledku zapotřebí přesnost, zkušenosti a kvalitní nářadí. Nabízíme také kompletní rekonstrukce na klíč - výsledný vzhled společně odladíme pomocí grafických 3D návrhů a o všechny další činnosti spojené s rekonstrukcí se postaráme k vaší spokojenosti. Vy už přijdete jen do nového a nemusíte se o nic starat.

­ Jste uprostřed rekonstrukce a nejste spokojeni?

Pokud jste již využili jiné řemeslníky, se kterými nejste během rekonstrukce spokojeni, nikdy není pozdě na změnu. Obraťte se na nás jako naši mnozí klienti a rádi Vám pomůžeme s opravou k Vaší naprosté spokojenosti. V dalším případě můžeme být jako stavební dozor a dohlížet tak na dodržované postupy nejen během rekonstrukcí bytu a bytového jádra.

 
Nezávazně poptat rekonstrukci

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti