Částečná rekonstrukce a přestavba bytu v Plzni

Částečná přestavba a rekonstrukce panelového bytuTěsně před Vánoci jsme realizovali pro jeden mladý pár v Plzni částečnou rekonstrukci bytu. Požadavkem byla úprava stávající dispozice pokojů. Prostornou ložnici bylo zapotřebí rozdělit na dva menší pokoje. Rekonstrukce začala čistým stěhováním a zakrýváním nábytku. Poté jsme však museli do stávající panelové stěny ložnice sousedící s obývacím pokojem vyříznout otvor pro nové dveře.  Původní vchod vedoucí do ložnice jsme zazdili a celou zeď naštukovali. V tuto chvíli bylo zapotřebí rozdělit původně prostornou ložnici na dva menší pokoje pomocí sádrokartonové stěny. Po přepažení místnosti jsme oba pokoje včetně naštukované chodby namalovali. Zachovali jsme veškeré stěny sněhově bílé a tak příjemně tvoří kontrast s tmavšími barvami v sousedícím obývacím pokoji.

Potřebujete také provést rekonstrukci případně sháníte kvalitního zedníka nebo malíře pokojů?
Obraťte se na nás a zařaďte se tak mezi naše spokojené klienty.
Kalkulace ZDARMA

Zadat nezávaznou poptávku

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Fotky z přestavby dispozice bytu

Původní vchod do ložnice před rekonstrukcí
Ložnice před rekonstrukcí
Vyříznutí nového vchodu do ložnice
Vyříznutí dveří do ložnice
Montáž sádrokartonové příčky
Nová sádrokartonová stěna mezi pokoji
Zazděný a začištěný původní vchod do ložnice
Nová sádrokartonová příčka mezi pokoji
Vchod do ložnice po rekonstrukci
Vchod do ložnice po přestavbě bytu
Ložnice po přestavbě

Zpět na inspirace Všechny realizace | Zobrazit všechny inspirace

Naši spokojení klienti