Ploty

Potřebujete ochránit pozemek před vstupem neoprávněných osob, zamezit výhled na zahradu s terasou nebo stylově doplnit vzhled rodinného domu vhodným oplocením? Pomůžeme Vám s výstavbou plotu i oplocení přesně podle Vašich představ. Nabízíme ploty jako součást rodinných domů na klíč.

Zaměříme - poradíme - přivezeme - zhotovíme.
Výstavba plotu a oplocení s profesionály.

Realizujeme výstavbu plotu a oplocení vícero druhů. Ať už potřebujete betonové ploty, dřevěné nebo kovové ploty, plastové či kamenné ploty, jsme připraveni Vám pomoci. S veškerými ploty a oplocením můžeme dodat také vjezdové brány a branky.

Ploty rodinných domů, zahrad i firem

Ponechat majetek na pozemku bez oplocení není vůbec bezpečné a proto se na nás velmi často obracíte s žádostí na oplocení zahrad, firemních pozemků, ale především na výstavbu plotů k rodinným domům. Potřebujete pomoci? Obraťte se na nás. Pomůžeme Vám s realizací.


Postaráme se o všechny činnosti, které s výstavbou plotů a oplocení souvisí. Jsme schopni zajistit, aby jednotlivé práce na sebe plynule navazovaly, což výrazně zkrátí dobu realizace. Všechny jednotlivé kroky spolu budeme předem a průběžně konzultovat tak, abyste byli v konečné fázi plně spokojeni. Kromě plotů vám pomůžeme v těchto oblastech:

Nezávazně poptat 

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

 

Naši spokojení klienti