Hrubá stavba na klíč

Zajistíme hrubou stavbu na klíč pro Váš nový dům od prvotního zaměření na pozemku až po umístění střechy. Jsme si vědomi důležitosti správného vytyčení stavby, založení základové desky i výstavby zbylé hrubé stavby. Proto se u nás můžete spolehnout na naše profesionální české řemeslníky s mnohaletou praxí a zkušenostmi s výstavbou rodinných domů.

Hrubou stavbu zajistíme kvalitně a odborně díky mnohaletým zkušenostem našich českých řemeslníků.

Hrubá stavba svépomocí nebo s odborníky?

Setkáváme se s klienty, kteří se pustili do výstavby hrubé stavby svépomocí. Vzhledem k nutné přesnosti a správnosti dodržování technologických postupů během několika fází výstavby hrubé stavby, spousta kutilů není schopna vše kvalitně zvládnout a špatné základy rodinného domu poté vedou k dalším problémům během výstavby rodinného domu. Obraťte se proto raději na nás, na stavební firmu složenou z řemeslníků se zkušenostmi s výstavbou nejen hrubé stavby.

Hrubé stavby zajišťujeme bez ohledu na zvolené materiály. Máte již hotovou projektovou dokumentaci? Obraťte se na nás a vybudujeme Vám podle ní hrubou stavbu nebo celý rodinný dům.

U hrubé stavby na klíč postupně zajistíme:

  • vnitřní zdivo včetně překladů a věnce,
  • vodorovné nosné konstrukce,
  • střešní konstrukce (krov, komín, prostupy aj.),
  • střešní krytinu,
  • izolaci vodorovných a svislých konstrukcí.

Postaráme se o všechny činnosti, které s hrubou stavbou souvisí. Jsme schopni zajistit, aby jednotlivé práce na sebe plynule navazovaly, což výrazně zkrátí dobu výstavby. Všechny jednotlivé kroky spolu budeme předem a průběžnně konzultovat tak, abyste byli v konečné fázi plně spokojeni. Kromě hrubé stavby vám pomůžeme v těchto oblastech:

Nezávazně poptat hrubou stavbu

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

­ Jste uprostřed výstavby hrubé stavby a nejste spokojeni?

Pokud provádíte hrubou stavbu svépomocí nebo jste již využili jiné řemeslníky, se kterými nejste spokojeni, nikdy není pozdě na změnu. Obraťte se na nás jako naši mnozí klienti a rádi Vám pomůžeme s opravou k Vaší naprosté spokojenosti. V dalším případě můžeme být jako stavební dozor a dohlížet tak na dodržované postupy nejen během výstavby rodinných domů.

 

Naši spokojení klienti