Zedníci - zednické práce

Provádíme zednické práce všeho druhu. Pomůžeme Vám se stavbou nových zdí, úpravou stávajících, omítkami, štuky i betonováním. Soustředíme se i na realizace interiérů a rekonstrukce včetně možnosti grafického návrhu. Díky zkušenému týmu řemeslníků jsme schopni realizovat kompletní dodávky na klíč včas a kvalitně. Obraťte se s důvěrou na nás a rádi Vám pomůžeme.

 č.1
 č.2

Zednické práce jsou součástí každé nové výstavby domu, rekonstrukce bytového jádra či rekonstrukce koupelny. Po případných bouracích pracích jsou práce zednické prvními kroky a kvalita zednických prací se poté vždy odráží ve všech následujících krocích a mají značný vliv na výsledný vzhled. Proto je nezbytné dbát při těchto činnostech na přesnost a preciznost.

Soustředíme se zejména na:

Zednické práce bez materiálu

Jelikož si uvědomujeme důležitost zednických prací, používáme kvalitní a ověřené materiály, na které se můžeme vždy spolehnout. Jestliže sháníte zednické práce bez materiálu, i v tomto případě Vám rádi pomůžeme. Poskytneme konzultaci na správnost výběru použitých materiálů a my jen zrealizujeme zednické práce.

Stavební dozor nebo výměna zedníka?

Pokud jste již využili zedníky, se kterými nejste spokojeni, nikdy není pozdě na změnu. Obraťte se na nás jako mnozí klienti a rádi Vám pomůžeme s opravou k Vaší naprosté spokojenosti. V dalším případě můžeme být jako stavební dozor a dohlížet tak na dodržované postupy nejen během zednických prací.

Ceník zednických prací

Ceny stanovujeme individuálně podle náročnosti. 

 

 

Poptat zednické práce

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti