3D návrhy a realizace interiérů

Je před vámi kompletní rekonstrukce bytu, domu či jen částečná rekonstrukce interiéru? Nepodceňte přípravu a obraťte se na nás. Díky 3D návrhům a vizualizacím vám předložíme realistický pohled na nový vzhled a uspořádání prvků v rekonstruovaném prostoru. Nechte si připravit detailní návrh koupelen, kuchyní, obývacího či dětského pokoje ještě před samotnou realizací a odlaďte tak s námi případné problémy, které by při realizaci rekonstrukce mohli být fatálními.

Průběh návrhu

Na základě vaší představy, provedeného přesného měření pomocí laseru a podrobné konzultace vám připravíme odpovídající řešení. V návrhu zahrnujeme reálné typy obkladů a dlažeb, sanitární techniky i koupelnového a kuchyňského vybavení. Díky tomu dostanete realistický model zrekonstruovaného interiéru, ve kterém je vcelku snadné provádět jakékoliv úpravy dle vašich dalších představ. Po odsouhlasení finálního návrhu můžeme přejít k samotné realizaci.

Realizace rekonstrukce

Ať už se jedná o realizaci koupelen či kuchyní, obývacího pokoje či pokoje dětského, části interiéru či celého bytu, díky detailním 3D návrhům rekonstrukce jsme schopni se značnou přesností odhadnout náročnost prováděných prací. Jednotlivé dílčí práce potřebné při realizaci jsou prováděny našimi odbornými řemeslníky s dlouholetými zkušenostmi, což nám dává jistotu ručit za výsledek naší práce.

Co čekat od spolupráce s architektem při rekonstrukci?

Vše začíná osobní schůzkou, kde se budeme ptát, o jaký prostor jde, co od něj očekáváte a co se vám líbí. Zeptáme se také na váš finanční limit, který jste ochotni za rekonstrukci interiéru zaplatit. Také vám ukážeme naše portfólio, abyste viděli naši práci.

Po prohlídce řešeného prostoru navrhneme případné dispoziční změny a stavební úpravy, jako jsou elektroinstalace, rozvody vody a odpadů.

Pak se pustíme do samotného návrhu. Dostanete dvě varianty řešení, jak dispozičního rozmístění, tak materiálového. Z vybrané varianty zpracujeme 3D vizualizaci, abyste si mohli místnost (byt) dobře představit

Pokud bude vše dle vašich představ, doporučíme vám, kam vyrazit na nákupy. Dostanete od nás seznam výrobků s cenami a také s odkazem, kde je seženete. Když se s tím nebudete chtít zdržovat, nakoupíme výrobky za vás a také dohlédneme na jejich správnou instalaci.

Ceník 3D návrhů interiéru

návrh koupelny
od 2 000 Kč
1 obývací místnost
do 30m2
11 000 Kč
Obývací pokoj s KK
do 45m2
18 000 Kč
2 a více obývacích
místností
od 25 000 Kč
 

Každý balíček obsahuje

 • osobní schůzku v řešeném prostoru
 • zaměření a vynesení prostoru do elektronické podoby
 • zhodnocení stavebních úprav
 • dvě dispoziční a materiálové řešení
 • 3D vizualizaci vybraného řešení
 • finální rozpočet a seznam použitých výrobků
 • schůzku s řemeslníky na začátku samotné rekonstrukce
 • 1ks hotového paré

K balíčkům lze přiobjednat

 • další vizualizace - 1500 Kč
 • rozkres nábytku pro truhláře – cena dle rozsahu
 • autorský dozor během stavby a finální dodekorování – 4500 Kč

Zaujala Vás naše nabídka návrhů interiérů? Kontaktujte nás...

Chci nezávaznou konzultaci

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

 

Naši spokojení klienti