Rekonstrukce rodinných domů

Zejména starší rodinné domy už přestávají vyhovovat standardům současného moderního bydlení. Provádíme kompletní rekonstrukce rodinných domů na klíč, kdy zajistíme veškeré činnosti od projektu, výběr a nákup vhodného stavebního materiálu až po provedení všech odborných stavebních prací.

Spolehněte se na profesionální přístup podtržený zkušenostmi během rekonstrukcí obytných budov. Součástí každé rekonstrukce je bezplatné zaměření i konzultace, kdy navrhneme optimální řešení s ohledem na vaše představy i finanční možnosti. Správně zvolená a provedená rekonstrukce domu pomůže zvýšit komfort bydlení a dostane stavbu opět do dobré kondice.

Průběh rekonstrukce rodinných domů

1. Zjistíme skutečný stav domu

Obecně bývá největší slabinou starších rodinných domů jejich tepelná izolace, kvalita a přesnost použita během původní výstavby a kvalita použitých materiálů. Každá stavba má také odlišné konstrukční pojetí, je realizována z jiných materiálů a pomocí odlišných technologií výstavby. Nedá se tedy říci, že by všechny domy měly stejné problémy. Stav domu je vždy individuální, i podle toho, jak se o dům pečovalo. Zjistíme, jak je na tom váš dům z konstrukčního hlediska, kde jsou největší nedostatky a navrhneme optimální postup rekonstrukce.

2. Navrhneme postup rekonstrukce

Zjištěný stav domu s vámi detailně probereme. Zjistíme, jaké jsou vaše představy o rekonstrukci a co je pro vás důležité. Na základě těchto informací připravíme plán rekonstrukce s časovým harmonogramem všech prací. Připravíme také finanční nabídku, která je vždy individuální. Můžeme také připravit grafický 3D návrh interiéru a vizualizaci, jak bude vypadat po rekonstrukci. Pokud s takto připravenou nabídkou budete souhlasit, vybereme nejvhodnější termín realizace a pustíme se do práce.

3. Vše bude dokonale navazovat

V oblasti rekonstrukce starších domů jsme dokázali nasbírat mnoho zkušeností z realizovaných zakázek. Díky tomu jsme schopni zajistit všechny druhy prací při rekonstrukcích, postaráme se o vše a zajistíme, aby veškeré rekonstrukční činnosti na sebe plynule navazovaly. Díky tomu se doba rekonstrukce výrazně zkrátí.

Kromě rekonstrukce rodinných domů vám pomůžeme v těchto oblastech:

­ Jste uprostřed rekonstrukce a nejste spokojeni?

Pokud jste již využili jiné řemeslníky, se kterými nejste během rekonstrukce spokojeni, nikdy není pozdě na změnu. Obraťte se na nás jako naši mnozí klienti a rádi Vám pomůžeme s opravou k Vaší naprosté spokojenosti. V dalším případě můžeme být jako stavební dozor a dohlížet tak na dodržované postupy nejen během rekonstrukcí rodinných domů.

 
Nezávazně poptat rekonstrukci

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti