Zámková dlažba a příjezdová cesta

Ze zámkové dlažby realizujeme nejen příjezdové cesty k rodinným domům, ale také se na nás obracíte s požadavky na výstavbu chodníků i parkovacích míst kolem domů rodinných i bytových. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů včetně těchto finálních terénních úprav se stylovými a ověřenými cestami ze zámkové dlažby.

Příjezdové cesty ke garáži, zahradní chodníky kolem domu i parkoviště ze zámkové dlažby - vše v moderním stylu.

Pokládka zámkové dlažby v bodech

  • terénní úpravy povrchu
  • osazení obvodu prostoru
  • stěrkování podkladu pro zámkovou dlažbu
  • pokládka zámkové dlažby
  • zapískování dlažby
 

S výběrem vhodného typu dlažby Vám rádi pomůžeme a doporučíme ideální řešení pro splnění potřeb budoucího povrchu.

Ruční pokládka zámkové dlažby

I když se může zdát tato tradiční ruční pokládka zámkové dlažby jednoduchá, proces obsahu mnoho specifik, která je zapotřebí dodržet, aby stav dlažby byl zachován po mnoho let a plnil tak správnou funkci. Kromě výstavby rodinných domů na klíč proto realizujeme i tyto venkovní terénní úpravy povrchů.

Strojní pokládka zámkové dlažby

Pokládku zámkové dlažby na rozsáhlé průmyslové plochy či parkoviště realizujeme pomocí strojů, kdy jsme schopni denně položit i stovku m2.  Každá realizace je však individuální a pro její realizaci je vhodná jiná technika. Abychom nemuseli vlastnit obrovskou škálu techniky a tím pracovat s vyššími cenami, spolupracujeme s půjčovnami a tak jsme schopni poskytovat moderní a nejefektivnější stroje pro realizaci vašich požadavků.

Postaráme se o všechny činnosti, které s pokládkou zámkové dlažby souvisí.. Jsme schopni zajistit, aby jednotlivé práce na sebe plynule navazovaly, což výrazně zkrátí dobu realizace. Všechny jednotlivé kroky spolu budeme předem a průběžně konzultovat tak, abyste byli v konečné fázi plně spokojeni. Kromě zemních prací vám pomůžeme v těchto oblastech:

Nezávazně poptat pokládku 

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

 

Naši spokojení klienti