Odvoz suti a odpadu

Odvoz suti a likvidace odpadů je další službou, kterou od nás často využíváte. Odvozy i dovozy sutí a dalších materiálů jsou nespornou součástí výstavby rodinných domů, zemních a výkopových prací i prací bouracích. K odvozu materiálů využíváme kontejnery různých objemů a nosností aut 6 tun. Velkoobjemové kontejnery k vám přistavíme a pronajmeme na potřebnou dobu.

Odvoz i dovoz stavebních materiálů a sutí nechte na nás. Zajistíme komplexně vše včetně likvidace.

Odvoz suti, zeminy i odpadu zahrnuje:

  • přistavení a pronájem kontejneru na potřebnou dobu
  • odvoz stavebních sutí na skládku
  • likvidace v souladu s platnými zákony a legislativou
 

Odvoz suti jako součást rekonstrukcí

Plánujete rekonstrukci bytu nebo rodinného domu? Naše služby na pronájem kontejneru včetně následného odvozu suti jistě využijete. Často vidíme, že je suť během rekonstrukcí chybně skladována před bytovým domem na zemi a tvoří tak značný nepořádek v okolí. Přistavíme kontejner na potřebnou dobu a po naplnění sutí ji odvezeme a zajistíme likvidaci.

Dovoz stavebních materiálů

Provádíte stavební práce svépomocí, ale nemáte možnost dovezení většího množství stavebních materiálů? Zajišťujeme dovoz štěrků různých frakcí, písku, betonu, kameniva i dřeva. Díky speciálním kontejnerům jsme schopni zajistit i paletovou přepravu materiálů.

Odvoz zeminy během výkopových prací

Díky potřebné technice a vybavení se postaráme o všechny činnosti, které s výkopovými pracemi a odvozem zeminy souvisí. Jsme schopni zajistit, aby jednotlivé práce na sebe plynule navazovaly, což výrazně zkrátí dobu realizace. Všechny jednotlivé kroky spolu budeme předem a průběžně konzultovat tak, abyste byli v konečné fázi plně spokojeni. Kromě odvozu suti a dalších materiálů vám pomůžeme v těchto oblastech:

Nezávazně poptat

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

 

Naši spokojení klienti