Podlahářské práce

Podlaha je základem každého útulného prostoru v domácnosti, reprezentativních kanceláří i pevného podkladu průmyslových prostor. Jestliže plánujete realizaci nové podlahové krytiny či jen výměnu stávající, jako součást kompletních rekonstrukcí nabízíme kvalitní podlahářské práce.

pokládka koberce
pokládka podlahy

Pokládka podlahy patří mezi nejsložitější činnost při stavbě či rekonstrukci. Obraťte se tedy na profesionály.  Dodáváme komplexní podlahářské služby pro odbornou pokládku podlahových krytin. Pomůžeme Vám nejen s výběrem nejvhodnější podlahové krytiny pro Váš dům, byt, kancelář nebo obchod, ale podlahovou krytinu si u nás můžete pohodlně prohlédnout v podlahovém studiu. Zajistíme pro Vás špičkový servis, konzultace odborníky, zaměření včetně detailní kalkulace a to vše zdarma.

Průběh pokládky podlah

Pokládka podlah probíhá v několika fázích, přičemž každá z nich je velice důležitá a provádíme jí s maximální pečlivostí. Realizace obsahuje následující fáze:

  • Prvotní zaměření prostor pro pokládku podlah a odborná konzultace
  • Výběr vhodné podlahové krytiny
  • Odstranění a likvidace staré krytiny
  • Upravení a vyrovnání stávajícího podkladu
  • Pokládka nové podlahy

Vždy je brán ohled na původní stav podlahy a výběr typu podlahové krytiny. Navrhneme a připravíme nejvhodnější postup přípravy podkladu a pokládku podlahy k Vaší naprosté spokojenosti.

S ohledem na typ podlahy a velikost místnosti, nabízíme pokládku podlah volně, jednoduchou fixací i kompletní lepení podlahové krytiny. Úpravu povrchů stávajícího podkladu provádíme pomocí samonivelačních vyrovnávacích stěrek, velkoplošných desek nebo vytvořením podkladového roštu.

Držíme krok s dobou a naše služby se snažíme stále zdokonalovat. Spolupracujeme s předními výrobci podlahových krytin a koberců. Kombinace kvalitní podlahové krytiny s odbornou pokládkou podlahy Vám zaručí dlouhotrvající životnost podlah a Vaši spokojenost.


Chci kalkulaci pokládky podlah

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti