Malování kanceláří

Kanceláře jsou místem kreativním, místem ve kterém se musíte cítit pozitivně a které musí sálat energií. K tomu, aby Vaše pracovní dny nebyly pouze nepříjemnými chvílemi, je zapotřebí nastolit svěží prostředí.

od 15 Kč za m2

Obraťte se na nás, nechte si ZDARMA nezávazně připravit nabídku a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům!

Jakou barvu do kanceláře?

Vhodný výběr barvy pro malování kanceláře je poměrně složitým procesem, který Vám dokáže přinést spoustu nových a úspěšných nápadů. Jakožto profesionální malíři Vám doporučíme barvy vhodné do Vaší kanceláře. Není to jen o barvě, ale vstupuje do hry i množství světla, rozložení nábytku a případných dekorací.

Malování zasedacích místností

Scházíte se s důležitými klienty? Potřebujete uzavírat hodnotné obchody? Připravte pro své obchodní partnery profesionální prostředí. Inspirujte se v našich referencích malování kanceláří nebo nás přímo kontaktujte a nechte si od nás doporučit vhodnou kombinaci barev do zasedacích místností.


Dokážeme se přizpůsobit Vašemu pracovnímu vytížení kanceláří a zasedacích místností, abychom co nejméně narušili a omezili Váš pracovní den. Po domluvě jsme schopni provést malování kanceláří během večerních hodin, víkendů či svátků. Nabízíme také malování kanceláří na klíč.

Malování kanceláří na klíč

Nechcete se vůbec o nic starat a je pro Vás důležité jen to, abyste nebyli během malování kanceláří omezováni a aby vše proběhlo rychle, čistě a profesionálně? V tomto případě pro Vás nabízíme kompletní malování kanceláří na klíč. Vaši kancelář připravíme pro malování, vše pečlivě zakryjeme, případné vady zdí opravíme a vymalujeme dle předem domluveného. Po vymalování kanceláří po sobě vše řádně uklidíme a navrátíme do původního pořádku.

 

Chci vymalovat kancelář

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti