Malování schodišť

Vstupní haly, schodiště a chodby jsou společnými prostory bytových domů, které jsou tím prvním, co Vaše návštěva uvidí. Vsaďte na moderní malování a oživte tak prostory, které bývají často šedé a pochmurné.

od 15 Kč za m2

Obraťte se na nás, nechte si ZDARMA nezávazně připravit nabídku a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům!

Malování schodišť snadno a rychle

Čas od času je zkrátka zapotřebí tyto společné prostory vymalovat. Vzhledem k naší úzké spolupráci s různými sdruženími bytových jednotek víme, že majitelé bytů a nájemníci nechtějí provádět malování schodišť a chodeb sami a tak jsou takovéto úpravy společných prostor hrazené ze společného fondu oprav. Nechte zodpovědnost za kvalitní vymalování zdí na profesionálních malířích schodišť a vyhněte se tak nepříjemnostem s dohadováním s Vaším sousedem o nedostatcích.
Jsme schopni provést jak základní vymalování schodišť, tak i malování schodišť na klíč. Stačí si jen zvolit a vše okolo zařídíme za Vás.

Malování schodiště na klíč

Nechcete se domlouvat se sousedy, kdo provede malování společných prostor? Chtěli byste raději, aby bylo vše rychle a jednoduše zařízeno za Vás? Zvolte si nejčastější způsob malování schodišť v podání kompletního řešení na klíč. Profesionální malíři se postarají o důkladnou přípravu malování zahrnující zakrytí podlah a schodů, zábradlí, provedou případné drobné opravy vad zdí, provedou penetraci a vymalují stěny vstupních hal, schodišť a společných prostor dle předem domluveného. Na konci malíři vše pečlivě uklidí a zanechají po sobě pouze čisté a upravené zdi.

 

Chci vymalovat schodiště

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti