Malby do obývacího pokoje

Je pro Vás obývací pokoj místem, kde trávíte většinu svého volného času, místem, kde relaxujete a setkáváte se s rodinou a návštěvou? Věnujte proto jeho vzhledu a čistotě patřičnou pozornost. Jsou však zdi či strop zašlé, špinavé a smutné? Obraťte se na nás! Naši malíři pokojů dodají Vašemu obývacímu pokoji perfektní čistotu a moderní vzhled.

od 15 Kč za m2

Obraťte se na nás, nechte si ZDARMA nezávazně připravit nabídku a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům!


Využijte mnohaletých zkušeností našich precizních malířů, kteří provedou kompletní malování pokojů na klíč zahrnující vše od stěhování nábytku, opravu zdí, malování včetně závěrečného úklidu. Můžete se spolehnout nejen na kvalitně odvedenou práci, ale dokážeme Vám doporučit vhodnou kombinaci barev pro navození příjemné atmosféry v celém obývacím pokoji.

Moderním uspořádáním bytu je spojení obývacího pokoje přímo s kuchyní. V některých případech vhodně oddělujeme tyto prostory alespoň opticky právě díky výmalbě a jindy provedeme jednolité vymalování kuchyňského koutu s obývacím pokojem.

V případě moderního vkusu Vám můžeme obývací pokoj doplnit nalepením tapety. Velmi oblíbeným provedením moderních obývacích pokojů je kombinace bílých stěn se stěnami výraznými a podtržením moderním vzorem tapet a fototapet ať už na celou stěnu či jen zdůrazňujícím pruhem.

 

Chci vymalovat obývací pokoj

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti