Malování obývacího pokoje rodinného domu v Plzni

Majitel novostavby rodinného domu v Plzni oslovil naše malíře s požadavkem na pomoc s barevným návrhem obývacího pokoje do moderního stylu a následným kompletním vymalováním. Obývací pokoj je přímo spojený s kuchyní, u níž jsme aplikovali sněhově bílou barvu pro zachování požadavku dostatečné světlosti. Požadavkem bylo také zvýraznění krbu v rohu místnosti. Na základě situování místnosti z pohledu množství světla naši malíři pokojů klientovi doporučili kombinaci bílé s hnědými stěnami včetně hnědě zvýrazněného krbu. Při denním světle tato kombinace barev tvoří útulný prostor k bydlení. Chtěli byste i Vy poradit a pomoci s vymalováním obývacího pokoje nebo jiných prostor? Obraťte se na nás!

Průběh malování

Malování stěn obývacího pokoje bílou barvou
Malování stěn obývacího pokoje hnědou barvou
Malování obývacího pokoje - hnědé detaily
Malování obývacího pokoje - inspirace
Malování hnědého obývacího pokoje - inspirace
Malování hnědého obývacího pokoje - inspirace

 

Chci podobné řešení

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Zpět na inspirace Všechny realizace | Zobrazit všechny inspirace

Naši spokojení klienti