Malování dvoupatrového rodinného domu

malování obývacího pokoje s jídelnou

Majitelé rodinného domu v Plzni se na nás obrátili na základě doporučení s lepením fototapety v kanceláři. Nejprve nás poptali na výmalbu a tapetování ložnice ve druhém nadzemním podlaží. S cenovou nabídkou byli spokojeni a my jsme ložnici zvládli ke spokojenosti majitelů "vyšvihnout" za jeden den. Ještě před předáním a dokončením tapetování a malby na zdi v ložnici náš technik s majitelem zaměřili zbývající pokoje druhého patra a kompletně první patro a zanechal manželům vzorník malířských barev na zeď pro výběr vhodných odstínů do jednotlivých pokojů domu.

Po pár dnech se majitelé ozvali a našemu technikovi nadiktovali odstíny malířské barvy na jednotlivé stěny pokojů. Díky tomu, že držíme stále stejné ceny, byla naše cenová nabídka na rekonstrukci zdí celého domu schválena obratem. S manželi jsem zpracovali časový harmonogram prací, abychom nenarušili studia maturující dcery a komfort bydlení.

Průběh malování interiéru rodinného domu

Na rekonstrukci malby na zdech bylo použito celkem 9 různých odstínů malířské barvy a podmínkou bylo co nejméně narušit klid a pohodu vládnoucí v rodinném domě. Naši malíři pokojů proto museli pracovat rychle a synchronizovaně. Kompletní malování pokojů rodinného domu jsme zvládli zrealizovat za necelé 4 dny bez omezení obyvatel domu. Díky vhodnému výběru kombinace barev by tento rodinný dům mohl sloužit ostatním jako inspirace malování pokojů

Co o nás řekli majitelé RD:

"Firma Xmal nám realizovala výmalbu v celém RD a tapetování v jednom pokoji. S  poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni: vyšli nám vstříc s brzkým termínem, dodržen byl časový harmonogram, práce byla odvedena kvalitně včetně úklidu, k naší spokojenosti byl vyřešen i menší „zádrhel" s výběrem barvy do jednoho z pokojů. Líbil se nám zejména přístup pracovníků firmy, kteří v poměrně malém prostoru fungovali z našeho pohledu jako bezva tým."

Před realizací:

pokoj před malování
dětský pokoj před malířskými pracemi
malování schodiště v rodinném domě
příprava před malířskými pracemi
malování dětského pokoje
malířské práce v dětském pokoji
rekonstrukce zdí před malířskými pracemi
oprava zdi před malováním

Po realizaci:

malování obývacího pokoje inspirace
malování obývacího pokoje s jídelnou
malování kancelářského pokoje
malování ložnice s tapetami
inspirace malování obývacího pokoje
malování kanceláře v rodinném domě
malba v ložnici
tapety na zdi ložnice
inspirace tapet do ložnice
inspirace moderní ložnice
ložnice s tapetami

Zpět na inspirace Všechny realizace | Zobrazit všechny inspirace

Naši spokojení klienti