Malování kuchyně

Zajišťujeme malování kuchyní všech velikostí a tvarů v bytech i domech. Ať už vlastníte malou kuchyň v panelovém domě nebo kuchyňský kout spojený s obývacím pokojem, vždy Vám doporučíme vhodné kombinace barev a provedeme kvalitní malování se zárukou.

 č.1
 č.2

Potřebujete kuchyň nejen vymalovat, ale také zrekonstruovat? S rekonstrukcí kuchyně Vám rádi pomůžeme a to komplexně včetně 3D návrhu.

od 15 Kč za m2

Obraťte se na nás, nechte si ZDARMA nezávazně připravit nabídku a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům!


Barvy pro malby kuchyní

Určitě nemusíte zůstat jen u jednoduché bílé kuchyně. Velmi důležitými faktory, které Vás ovlivňují, jsou rozměry kuchyně. Pokud jsou kuchyně menšího rozměru, pak je potřeba se sytými odstíny nakládat opatrně. Celkový dojem by poté mohl být ještě více stísněný. V případě velmi malých kuchyní můžete zvolit klidně čistě bílou barvu s dekorativní malbou nebo barevným kuchyňským nábytkem.

Máte-li větší kuchyň nebo dokonce spojené místnosti kuchyňský kout s obývacím pokojem, pak můžete své inspiraci povolit hranice. V kuchyni začínáte den a měli byste zde načerpat svojí první denní pozitivní energii. Oblíbenými kuchyňskými barvami jsou fialová, žlutá, zelená, oranžová. Dejte však pozor na vliv.

Zkuste za kuchyňskou linkou použít omyvatelnou barevnou malbu, která Vám prostor rozsvítí. Nemusí se jednat o jednolitou barvu, můžeme využít pruhu, ornamentů, obrazců nebo jiného nápadu, který s Vámi zkonzultujeme, abychom docílil Vaší spojenosti.

Postup malování kuchyně

Pečlivě připravíme kuchyň před malováním, zakryjeme a ošetříme lepící páskou. Barvu obvykle nanášíme válečkem nebo štětkou, vše je odvislé od stavu zdí a stropu. Stejně tak jako u malby dětského pokoje se z hlediska praktičnosti doporučuje použít omyvatelné barvy.

 

Chci vymalovat kuchyň

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti