Malba do dětského pokoje

Připravíme veselé, krásné a kvalitní malby do dětského pokoje pro vaše ratolesti - holky i kluky. Nebo máte v pokojíčku obě ratolesti? Pak to chce trochu nápaditosti, fantazie a inspirace. Děti rychle rostou a každý rok je u nich znát. Je tedy nutné zvážit vhodnou kombinaci barev, ornamentů, obrázků - hrdinů, letadel, rychlých aut, modelek, kytiček a motýlků, aby byl pokojíček stále trendy a in.

od 15 Kč za m2

Obraťte se na nás, nechte si ZDARMA nezávazně připravit nabídku a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům!

Malování dětského pokoje na klíč

V malbách se drží nečistoty, prach a bakterie, proto doporučujeme opakovat malování pokojíčků po 2 až 3 letech. Tedy i na toto období vybíráme vhodnou dekorativní malbu na zeď pro oživení místnosti a její atmosféry. Pokojíčky můžeme vyzdobit pomocí fototapet s dětskými motivy, malby na zeď přes šablonu nebo můžeme využít originální ruční nástěnnou malbu.

Výběr barvy do dětského pokoje

Pokud máte menší ratolesti, pak do dětských pokojů (nebo také do kuchyní) doporučujeme akrylové barvy, které jsou omyvatelné. Je-li potřeba, můžete pak otisky prstíků, dlaní a případně jiné nežádoucí malůvky odstranit vlhkým hadříkem.

 

Chci vymalovat dětský pokoj

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti