Malování a tapetování sportovního studia BodyBody v Plzni

V nově postavené budově v centru Plzně skládající se z moderních bytů a kanceláří, vzniklo ve spodní části budovy i revoluční sportovní centrum BodyBody. Vysoké standardy požadovaly vysoké nároky na kvalitu zpracování. Díky mnoha zkušenostem jsme se mohli zúčastnit výběrového řízení na realizaci malířských prací včetně lepení velkoformátových fototapet vyrobených na míru přímo pro toto studio. Pravděpodobně i díky zkušenostem s těmito těžkými fototapetami jsme se mohli stát součástí realizace studia.

Hlavní prostory studia včetně sprch byly vymalovány do sněhově bílé barvy, zatímco prostor baru a recepce byl v průběhu realizace upraven na šedou barvu pro lepší barevnou harmonii s nábytkem baru. Pro naše malíře byly největší výzvou zrovna nejmenší prostory a to sociální zařízení, které bylo vymalováno plně omyvatelnou antracitovou barvou. Kvůli nekonečné savosti sádrokartonových desek bylo pro získání jednolitého vzhledu malby zapotřebí aplikovat 5 vrstev. Efekt s chromovými doplňky je nakonec perfektní.

Lepení speciálních těžkých fototapet probíhalo celé dva dny. Nejprve dlouhá tapeta s motivem bambusu táhnoucí se po celé délce chodby až za roh s výřezy pro dveře. Dalšími tapetami byly fotografie slavných sportovců. Lepení fototapet proběhlo bez problémů a tapety dodávají studiu ten správný náboj.

Lepení těžké fototapety v motivu bambus
Lepení těžké tapety v motivu bambus
Tapetování fototapety - sportovní motiv
Lepení fototapety - sportovní motiv

Zpět na inspirace Všechny realizace | Zobrazit všechny inspirace

Naši spokojení klienti