Výmalba kanceláří a nátěr fasády

nátěr fasády Ingomat v Plzni

Pro plzeňskou společnost Ingomat s.r.o. zabývající se prodejem spojovacího materiálu jsme realizovali nejprve malířské práce všech kanceláří vedle skladu a poté opravu a nátěr fasády včetně nátěru podhledů.

Jaký byl průběh malířských prací?

Společnost Ingomat s.r.o. nás nejprve poptala přes naše webové stránky s dotazem na cenovou nabídku výmalby kanceláří jejich sídla v Plzni. Cenovou nabídku jsme připravili na základě telefonické domluvy pouze orientační dle zaměření zaměstnanců společnosti.

Naše cenová nabídka majitele nadchla a my jsme byli připraveni cenovou nabídku aktualizovat dle zaměření naším technikem. Pro malířské práce v největší kanceláři byly zvoleny firemní barvy modrá a mocca. Cenová nabídka malířských prací i přes menší odchylky od původního "nástřelu" byla schválena a tak jsme sestavili harmonogram prací.

Naši malíři nastoupili dle domluveného termínu, ale bohužel jak už to bývá, došlo ke změnám. Z důvodu změny rozsahu prací a termínu čištění koberců, které začalo již v dopoledních hodinách druhého dne a ne v původních odpoledních hodinách, museli jsme rychle na tuto skutečnost zareagovat. Abychom veškeré malování kanceláří zkrátili o jeden den, posílili jsme tým malířů, kteří pracovali až do nočních hodin. Druhý den o víkendu jsme začali v brzkých ranních hodinách. Ke spokojenosti všech jsme dokázali dokončit malířské práce kanceláří včetně vstupní chodby v předstihu.

Před malováním kanceláří

před malováním kanceláří 1
před malováním kanceláří 2
před malováním kanceláří 3
před malováním kanceláří 4

Po malování kanceláří

výmalba kanceláří v Plzni
modře vymalované kanceláře
kanceláře v kombinaci modrá-béžová
kanceláře po rekonstrukci výmalby
nově vymalované kanceláře
zrekonstruované kanceláře

Oprava a nátěr fasády

Majitel společnosti byl spokojený s výsledkem našich malířských prací i přes nutnost zkrácení doby realizace za současného navýšení rozsahu a tak se na nás s důvěrou obrátil pro opravu a nátěr fasády četně nátěru části dřevěných prvků krovu. Cenovou nabídku jsme zpracovali na základě zaměření. Cenová nabídka nátěru fasády byla obratem schválena a náš technik domluvil postup prací.

Vzhledem ke složitosti terénu před budovou společnosti jsme se potýkali s problémem výběru vhodné plošiny pro práci ve výškách. Po konzultaci s dodavatel jsme vybrali plošinu vhodnou i do terénu.

Abychom co nejméně omezovali zákazníky společnosti Ingomat probíhajícími malířskými pracemi, posílili jsme opět tým malířů pro dokončení kompletního nátěru fasády za dva dny. Počasí bylo pro nátěr fasády po oba dva dny ideální.

Průběh nátěru fasády

Nejprve jsme obrousili a natřeli části dřevěných prvků krovu v největších výškách a potom začali systematicky s nátěrem fasády od shora. Před samotným nátěrem fasády byly provedeny drobné lokální opravy. Barvu fasády a dřevěných prvků na fasádě zvolili zaměstnanci dle barvy společnosti a výsledný efekt se stávajícím soklem a okny byl úžasný.

fasáda před nátěrem
nátěr podhledů
nátěr fasády
oprava a nátěr fasády
nátěr fasády Plzeň - Ingomat
nátěr fasády - Ingomat Plzeň
nátěr fasády v Plzni
nátěr fasády Ingomat v Plzni

Zpět na inspirace Všechny realizace | Zobrazit všechny inspirace

Naši spokojení klienti