Dekorativní malby

Chtěli byste zvýraznit vzhled interiéru moderním stylem? Provádíme velice oblíbené dekorativní malby na zeď v nepřeberném množství vzhledů a struktur. Dekorativní malby jsou vhodné jak do bytů a domů, tak i do kanceláří a komerčních prostor v podobě restaurací, barů či hotelů. Dekorativní malba zvýrazní část pokoje a dodá mu jedinečný vzhled.

Dekorativní malby lze provádět spoustu technikami a docílit tak originálního vzhledu interiéru.  Ať už si budete přát benátské štuky, malby v imitaci koroze kovů, mramoru, struktury kamene a mnoho dalších, vždy se u nás můžete spolehnout na odborně provedenou práci s perfektním výsledkem.

Benátské štuky

Díky benátským štukům dodáme do Vašeho interiéru jedinečný vzhled mramoru. Jedná se o moderní bezspárovou štukatérskou metodu, kterou nejčastěji aplikujeme do obývacích pokojů, ložnic, koupelen, kanceláří, hotelových pokojů i recepcí. Výhodou benátských štuků je kromě luxusního vzhledu i následná jednoduchá údržba, omyvatelnost a odolnost proti vodě a prachu.

Struktura kamene - Travertino Romano

Jestliže byste chtěli Váš interiér doplnit o netradiční a skvěle vypadající imitaci kamene, nabízíme realizaci dekorativní omítky TRAVERTINO ROMANO. Jedná se o oblíbenou imitaci kamene při zachování skvělých vlastností, jako je vysoká odolnost vůči mechanickému poškození a voděodolnost. Travertino realizujeme ve všech interiérových prostorách včetně koupelen, sprchových kourtů a prostor se zvýšenou vlhkostí jako jsou wellness lázně i bazény.

Betonové pohledy

Velice oblíbená dekorativní úprava vzhledu stěn a stropů. Pohledové betony jsou realistickou imitací betonových konstrukcí a realizujeme je v místech, která neumožňují vytvoření tohoto povrchu klasickým způsobem. Betonové pohledy doporučujeme jak v interiéru, tak i exteriéru a nanášíme je na téměř jakoukoliv stěnu včetně sádrokartonových konstrukcí. Často vyhledávané také jako dekorativní betonové stěrky do koupelny.

Imitace koroze

Mezi další oblíbené dekorativní imitace na zdi patří imitace koroze – ANTICO FERRO. Vybrat si u nás můžete vzhled jemné i pokročilé a hloubkové koroze. Dodáme tak Vašemu interiéru netradiční a jedinečný vzhled letitého zkorodovaného železa.

Kromě rekonstrukce koupelny Vám pomůžeme v těchto oblastech:

­ Jste uprostřed rekonstrukce a nejste spokojeni?

Pokud jste již využili jiné řemeslníky, se kterými nejste během rekonstrukce spokojeni, nikdy není pozdě na změnu. Obraťte se na nás jako naši mnozí klienti a rádi Vám pomůžeme s opravou k Vaší naprosté spokojenosti. V dalším případě můžeme být jako stavební dozor a dohlížet tak na dodržované postupy nejen během rekonstrukce koupelny.

 
Nezávazně poptat dekorativní malby 

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

Naši spokojení klienti