Štukování celého panelového bytu 3+1 včetně malování

Byli jsme součástí další rekonstrukce bytu v jednom plzeňském bytě. Po vystěhování celého bytu jsme nejprve kompletně strhali původní malbu. Po elektrikářích jsme betonovali vedení elektřiny v podlaze a zaházeli šlice ve zdech. Dále bylo zapotřebí vyříznutí nových otvorů pro obložky dveří, začištění a také oprava špalet kolem oken. Pro eliminaci klasického panelového vzhledu stěn jsme zadělali spáry v panelech. Po těchto zednických pracích jsme všechny stěny a stropy důkladně napenetrovali. Po zaschnutí penetrace zedníci naštukovali kompletní byt jemnějším štukem.

Důkladné zaschnutí nových štuků bylo následováno našimi malíři pokojů, kteří nejprve vymalovali celý byt bílou barvou. Na žádost klienta byla poté ještě na zdi vstupní haly nanesena minerální omítka.

Obývací pokoj před rekonstrukcí
Stržení omítky v obývacím pokoji před štukováním
Stěhování nábytku
Zednické práce v pokoji
Zahazování šliců po elektrikářích
Štukování pokoje a oprava kolem oken
Štukování pokoje v bytě
Zednické práce v bytě

 

Potřebujete také provést štukování a sháníte tak kvalitní zedníky a malíře pokojů
Obraťte se na nás a zařaďte se mezi naše spokojené klienty.
Kalkulace ZDARMA

Zadat nezávaznou poptávku

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

 

Zpět na inspirace Všechny realizace | Zobrazit všechny inspirace

Naši spokojení klienti