Malování schodiště a chodby v Mercedes-Benz

MBtech PlzeňDalším významným klientem je pro nás Mercedes-Benz v Plzni – společnost MBtech Bohemia. Vzhledem k významnosti klienta ve světě automobilů, bylo zapotřebí vyzdvihnout jeho vstupní prostory na reprezentativní úroveň. Veškeré přípravné a malířské práce probíhali během pracovního procesu společnosti. Cílem bylo provést vše rychle, čistě a precizně.

Původní stav stěn byl zašlého vzhledu včetně spousty oděrků a uražených rohů. Naši malíři pokojů se museli vypořádat nejen s rušným provozem kolem, ale také s výškou stropu v oblasti schodiště přesahující 5,5m. Před samotným malováním jsme nejprve důkladně vyspravili veškeré praskliny a jiné vady zdí. Malířské práce proběhly nejen ve vstupním patře u recepce, ale také na schodišti a v horním patře. Barva byla použita zářivě bílá se zvýšenou bělostí pro požadovaný reprezentativní vzhled včetně nátěru jedné stěny plně omyvatelnou barvou. Věříme, že cíl provést vše rychle, čistě a precizně, jsme s přehledem zvládli.

Po malování

Malování recepce
Malování vstupní recepce
Malování vchodových prostor
Malování schodiště
Malování schodiště MBtech
Malování vysokého schodiště
Malířské práce na schodišti

Lokální opravy zdí

Oprava zdí kolem dveří
Lokální opravy zdí před malováním
Vstupní prostory před malováním
Opravy zdí před malováním

Po malování

Chodba horního patra před malováním
Prostor schodiště před malováním
Schodiště před malováním
Recepce MBtech před malováním

 

Potřebujete také kvalitní malířské práce? Naši malíři pokojů Vám rádi pomohou. 
Obraťte se na nás a zařaďte se mezi naše spokojené klienty.
Kalkulace ZDARMA

Zadat nezávaznou poptávku

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

 

Zpět na inspirace Všechny realizace | Zobrazit všechny inspirace

Naši spokojení klienti