Airless malování luxusního rodinného domu

Obrátil se na nás náročný klient s požadavkem na malířské práce v jeho nově vystaveném rodinném domě nedaleko Plzně. Rodinný dům byl po nových štukových omítkách. Klient požadoval celé spodní patro včetně schodiště v čistě bílé barvě. I přes fakt, že ve spodním patře byly již položeny podlahy, malování jsme provedli pomocí airless stříkání, čímž jsme docílili perfektního výsledku malby a zároveň za velmi krátký čas a to pouhé dva dny. Ve spodním patře se nacházel obývací pokoj s kuchyní, toaleta, koupelna, technické místnosti, garáž a zmiňované schodiště do horního patra.
Malování pokojů v horním patře jsme nemohli provádět pomocí airless nástřiků, protože klient požadoval do každého pokoje alespoň dvě různé barvy. Malířské práce jsme tak museli provést standardní metodou. Ložnice, dva dětské pokoje, koupelnu s toaletou i chodbu. Celkově osm barevných odstínů. Naši malíři pokojů si s kombinacemi poradili bravůrně a tak výsledný efekt je skvělý a to vše k naprosté spokojenosti klienta.

Máte také rodinný dům, byt, kanceláře či jiné prostory, které potřebujete levně, rychle a kvalitně vymalovat?
od 15 Kč/m2 - ceník malířské práce

Poptat malířské práce

Potřebujete rychlou kalkulaci zdarma? Zašlete nám podrobnější specifikaci ve formuláři níže. My se Vám ozveme v nejbližším možném termínu nebo volejte přímo na 702 899 599.
Máte přílohy (projektovou dokumentaci, fotky), které můžete zaslat pro přesnější nabídku? Zašlete nám je na e-mail info@xmal.cz. Děkujeme.

 
Malování obývacího pokoje
Malování chodby
Malování technické místnosti
Malování koupelny
Malování technické místnosti 2
Malování schodiště
Malířské práce v obývacím pokoji
Malířské práce na schodišti
Malování dětského pokoje - inspirace modrá
Malování pokoje - inspirace modrá
Malování ložnice - inspirace fialová
Inspirace malování ložnice
Malířské práce chodby
Schodiště po malování
Spodní patro po airless stříkání
Obývací pokoj po malování

Zpět na inspirace Všechny realizace | Zobrazit všechny inspirace

Naši spokojení klienti